kameveda

Náš tenisový klub spolupracuje v oblasti poradenství a výchovy dětí s panem JUDr. Pavlem Zachou

Kamevéda

www.kameveda.com

Kamevéda jako filozofie výchovy, zdá se, rozděluje veřejnost na dva tábory. Pro část rodičů jsou její základní principy nepřijatelné. Zvláště pro ty, kteří se v životě málo kdy ocitli v situaci kdy o něco skutečně silně a v potu tváře usilovali.

Naopak, úspěšní lidé, kteří se ke svému postavení dokázali dopracovat skutečně poctivým velkým úsilím, jsou ve většině Kamevédou, její filozofií a možnostmi, fascinováni a nadšeni.

Za sebe mohu prohlásit, že Kamevéda je výchovný systém, kterému naprosto věřím a který se budu snažit v dalších letech popularizovat, vysvětlovat a pracovat na jeho dalším rozšíření a rozvoji. Tato činnost se může dít pouze prováděním informační činnosti a prací s malou skupinkou rodičů takto vychovávaných dětí, publikační činností dále rozvíjejí Kamevédu jako vyhraněnou výchovu úspěšných jedinců.

Ale je také dost dobře možné, že najde oporu a pochopení u vlivných a úspěšných osobností, které ji začnou uznávat a podporovat. V tom případě by mohl fakticky zahájit svoji činnost Institut Kamevéda. Zabýval by se rozvíjením všech aspektů Kamevédy, navázal by spolupráci se špičkovými odborníky v souvisejících oborech, mohlo by dojít k založení určitého centra a dalších poboček Kamevédy v různých městech České republiky, odkud by bylo možné lépe pracovat a být blíže dětem a jejich rodičům v jednotlivých oblastech a regionech. Bylo by možné zahájit mediální kampaň nikoliv s cílem přesvědčovat rodiče o správnosti a efektivnosti kamevédy, ale především se snahou plošně dopravit informaci o možnostech Kamevédy maximálnímu počtu rodičů i budoucích rodičů.

Takový zájem a podporu Kamevédě jsem už v této chvíli zaregistroval. Pevně věřím, že postupem času mnoho lidí nabyde přesvědčení, že bude správné a prospěšné Kamevédu podporovat. Kamevéda je filozofií veskrze pozitivní, úspěšnou a neuvěřitelně prospěšnou jak dítěti a jeho rodině, tak v souhrnu a konečném důsledku celé společnosti. Věřím, že pomoc takovému projektu přinese uspokojení také všem těm, kteří se fakticky postaví na její stranu formou pomoci, kterou v rámci svých možností budou chtít poskytnout.

Kamevéda představuje budoucnost. Umožněme jí společně poctivou prací a zaujetím ,ale i faktickou pomocí, co možná nejrychlejší rozvoj. Může zajistit zdravý vývoj a životní úspěch českým dětem. Může přinést uspokojení jejich rodičům. Může přinést uspokojení všem, kteří jí jakkoliv podporují. Staňte se i vy členy týmu Kamevéda.Nové stránky

Pozor novinka – Neváhejte navštívit naše nové webové stránky, kde najdete další produkty
www.tkrapid.cz
Jested

Kontakt

sídlo tenisového klubu
Tenisový Klub TK Rapid Liberec
Letná 247, Liberec 1, 460 01
telefon
tel. +420 720 958 777

Prince